جنایات اعراب مسلمان

Rate this item
(0 votes)

تاکنون در مورد جنایات اعراب در حمله به کشور ها و ملتهای اطراف شنیده اید و یا خوانده اید. در این متن گوشه ای از جنایات هولناک و وحشیانه این قوم را خدمت شما ارائه کنم تا به توحش و بربریت کسانی پی ببرید که اسلامگرایان سعی میکنند با دروغ و فریب آنها را مقدس و بیگناه و انسان معرفی کنند. بازگویی این جنایات در شناسایی راه و روش گروه هایی مانند طالبان و داع ش کمک بیشتری میکند و اسلام ناب توحش را بهتر میشناسیم.

۱- فاتحان آدم‌ پز
یکی از بزرگان أهل سنت، به نام قرشی كه از علمای بزرگ مصر است، کتابی دارد به نام «فتوح مصر و اخبارها», فتوحاتی كه در كشورها صورت گرفته و خبرهای آن را نوشته است.
ايشان در قضيه فتح آندلس كه میگويد:
وقتی وارد آندلس شدند، وارد جزيره‌ای شدند كه دسته‌ای به نام كراميين كه نگهداری بوته‌های انگور را بعهده داشتند در آنجا بودند. فرمانده لشكر اسلامی دستور داد سركرده مسیحی آنها را سر بريدند و بدنش را قطعه قطعه كرده داخل ديگ انداختند بدنش را پختند و جایی ديگر انداختند؛ ولی وقتی لشكريان اسلام سفره پهن كردند، به مردم اينگونه القا کردند كه آن بدنها را داخل سفره گذاشته و خوردند. مردم در نقاط مختلف شهر پخش شدند و گفتند کسانی كه به شهر حمله كرده‌اند، همه‌ آدم‌خوار هستند. وحشت و رعبی عجیب در بين مردم ايجاد كردند.(۱)

۲- ذات العيون
خالد بن وليد، وقتی وارد شهر انبار عراق شد، درگیری صورت گرفت خالد به تيراندازان ماهر دستور داد فقط به چشمان دشمن تير بزنند هزار نفر را كور كردند لذا اين جنگ را «ذات العيون» ناميدند.(۲)

۳- جنگ گرگان
سعيد بن عاص فرمانده ارتش خلفا وارد گرگان شد و با گرفتن ۲۰۰ هزار دينار با آنها مصالحه كرد و بعد وارد شهر طميسه شد كه در كنار دريا قرار داشت و آنها درخواست امان كردند و گفتند اگر امان بدهيد ما اسلام می آوريم. بعد از امان دادن، فرمانده ارتش اسلام وعده داد كه ما يك نفر هم از شما را نمی كشيم. بعد از گشودن درب قلعه شهر، سعيد بن عاص دستور داد تمام مرد و زن و بزرگ و كوچك را از دم شمشير گذراندند و جز يك نفر. چون گفته بودند جز يك نفر را نمی كشيم. اين است عملكرد یکی از فاتحان در ايران.(۳)

۴- جنگ فلسطين
وقتی وارد فلسطين شدند، تعدادی از افرادی كه مقاومت كرده بودند و بعد تسليم شدند، دستور دادند دست و پاهايشان را بريدند و اعضا و دست و پاهای بريده را به دمشق كه مركز حكومت بني‌اميه بود فرستاده بالای درب مسجد آويزان كردند:
متن عربی : فقطعت أيديهم و أرجلهم ثم حملوا إلى دمشق فرأيتهم مقطعين فأقيموا على باب مسجدها.(۴)

۵- اهل حيزان
ذهبی می نويسد: وقتی وارد منطقه حيزان شدند و با آنها درخواست صلح كردند و مسلمانان صلح را نپذيرفتند و با آنها به قتال پرداختند و تمام مردم را، حتی طفل‌ها را سر بريدند غير از يك سگ و يك آدم.(۵)

منابع:
۱. فتوح مصر و اخبارها، ص۳۴۵ و ۳۴۶
۲. البداية ‌و النهاية ابن كثير، ج۶، ص۳۸۶
۳. الكامل ابن اثير، ج ۳، ص ۱۱۶
۴. تاريخ طبري، ج۵، ص۶۰۹
۵. تاريخ اسلام ذهبي، ج۷، ‌ص۳۰۸، حوادث سال ۱۱۳هجري

Read 108 times
Last modified on 02 February 2019

 درباره ما

وبسایت ناباور منتقد جدی ادیان است و از انجا که به زبان

فارسی برای مخاطب فارسی زبان ارائه میشود و با توجه به

کثرت مسلمانان در این جوامع، بسمت نقد اسلام تمایل دارد

 اهداف

روشنگری و اطلاع رسانی از طریق نشر کتب و مقالات

خرافه ستیز، فراهم آوردن امکان بحث و تبادل نظر آزادانه

برای ناباوران و حمایت از سایر ناباوران

لینک های مفید

Info@Naabavar.com

www.atheistium.com

www.ex-muslim.org.uk