درباره ما

 

وبسایت ناباور منتقد جدی خداباوری، ادیان و اسلام است، از آنجا که این موضوعات برای بسیاری از باورمندان در شمار مقدسات هستند ممکن است موارد مطرح شده، از نظر ایشان تند و اهانت آمیز به شمار بیایند.

ناباور مطالب خود را برای مخاطبان بی دین و باورمندان بسیار آزاد اندیش و بردبار و شک گرا منتشر میکند لذا تلاشی برای مودبانه بودن  مطالب خود انجام نمیدهد. بنابر این با هدف بوجود نیامدن کدورت های ذهنی از شما درخواست میشود تنها در صورتی که آمادگی رویارویی با حقیقت نسبت به موارد یاد شده را دارید از ناباور دیدن کنید و در غیر اینصورت ناباور را ترک کنید.

 

ناباور حق داشتن دین را بر اساس اطلاعیه جهانشمول حقوق بشر سازمان ملل، حق هر انسانی میداند ولی حق نقد و افشا و حتی اهانت به هر باوری از جمله باورهای دینی نیز حقی مسلم میداند.

 

ناباور از مخاطبان خود دعوت میکند که با نگاهی انتقادی به محتویات وبسایت بنگرند و هیچ یک از مطالب سایت را به چشم حقیقت مطلق نگاه نکنند بلکه هریک از مطالب را از فیلتر خرد خویش عبور دهند و تنها در صورتی آنها را بپذیرند که آنها را معقول بیابند. برای پیشرفت ناباور در صورتی که هر خطایی در ناباور پیدا کردید آنرا به ما گوشزد نمایید.

خواندن مطالب وبسایت ناباور و اعلام این مفاهیم در ملا عام یا انتشار آنها ممکن است در برخی از کشورها از جمله ایران جرم محسوب شود، وبسایت ناباور هیچ مسئولیت اخلاقی یا حقوقی در این مورد بر عهده ندارد. تمام مسئولیت های خواندن مطالب این تارنما و عواقب ناشی از آن کاملا بر عهده خود مخاطبان وبسایت است.

 

ناباور با تلاش بسیار برای ارائه اطلاعات مستند در حوزه مبارزه با خرافات و ترویج خرد ورزی پدید آمده، از شما نیز تقاضا میگردد به سهم خود در اشتراک مطالب کوشا باشید وآنچه از ناباور می آموزید را به دیگران نیز منتقل کنید.

وبسایت ناباور کاملا خصوصی و مستقل اداره میشود و هدف از ایجاد آن فراهم آوردن محیطی است برای ارائه مطالب انتقادی انتشار افکار الحادی و سکولار به زبان فارسی میباشد. هزینه های وبسایت ناباور بصورت کاملا شخصی تامین و پرداخت میشود و این وبسایت هیچگونه وابستگی فکری یا اقتصادی به هیچ دولت، کشور، سازمانی ندارد و نخواهد داشت.

 

اين سايت تصميم دارد تا با دادن اگاهى و روشنگرى قدمی در جهت خرافات ستیزی و مبارزه با افت دین در جامعه بردارد.در همین راستا از هموطنان عزيز، بویژه نسل جوان دعوت می‌کنیم تا با آگاهى و دانش خود به مصاف اين خرافه‌ها رفته و با هم بساط این ریاکاران را زباله دان تاريخ بیاندازیم.

 

 

 

 

 درباره ما

وبسایت ناباور منتقد جدی ادیان است و از انجا که به زبان

فارسی برای مخاطب فارسی زبان ارائه میشود و با توجه به

کثرت مسلمانان در این جوامع، بسمت نقد اسلام تمایل دارد

 اهداف

روشنگری و اطلاع رسانی از طریق نشر کتب و مقالات

خرافه ستیز، فراهم آوردن امکان بحث و تبادل نظر آزادانه

برای ناباوران و حمایت از سایر ناباوران

لینک های مفید

Info@Naabavar.com

www.atheistium.com

www.ex-muslim.org.uk

 

سرشماری ناباوران اروپا